Kanał na YouTube
Zbuduj zasięgi z pomocą najpopularniejszej platformy wideo w Internecie

Opis usługi:

YouTube od 15 lat bezsprzecznie broni tytułu lidera wśród serwisów internetowych dających możliwość publikowania filmów.  Kanał na YouTube to doskonałe narzędzie do promocji swojej firmy oraz skutecznego pokazania się w sieci. Specjaliści zatrudnieni w naszej agencji zajmują się tworzeniem treści na YouTube od samego początku jego istnienia. Założone wtedy kanały, dzisiaj są jednymi z najpopularniejszych, a największy z nich posiada niespełna 2-milionową widownię. W przeciągu 10 lat zdążyliśmy poznać tę platformę od podszewki, nauczyć teorii oraz skutecznie zacząć wykorzystywać ją w praktyce, aby każdy kanał na YouTube prowadzony pod marką VIDMO rozwijał się szybko
i efektywnie. 

 

Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie prowadzenia kanału na tej platformie. Nieograniczone możliwości platformy są w stanie skutecznie przyczynić się na przykład do promocji Twojego biznesu, a co za tym idzie zwiększenia zysku i dotarcia do potencjalnych klientów. Pomożemy Ci stworzyć kanał na YouTube, który będzie w stanie przyciągnąć widownię zainteresowaną ofertą Twojej firmy. 

Naszym zadaniem jest regularne analizowanie danych na temat Twojego kanału i interpretowanie ich w sposób, który najszybciej pozwoli rozwinąć się Twojej firmie. Nasza praca składa się na szereg usług, począwszy od tworzenia ciekawych i merytorycznych treści, przez ich oprawę estetyczną, w skład której wchodzą wysokiej jakości wideo oraz graficzna strona projektu, taka jak interfejsy czy miniatury, po możliwość monetyzacji filmów (zarabianie na YouTube).

Co zawiera usługa?

Stworzymy dla Ciebie pełną strategię działań, wokół której rozwiniemy Twój kanał na YouTube. Nasza propozycja zawsze dostosowywana jest do wizji i potrzeb klienta. 

Oferujemy kompleksową obsługę kanału na YouTube, w której skład wchodzą:

 • Stworzenie koncepcji prowadzenia kanału - konfrontacja naszego doświadczenia z wizją klientów nieraz bywa wybuchową mieszanką, która ostatecznie zawsze kończy się satysfakcją obu stron.
 • Produkowanie filmów odpowiednich dla standardów platformy YouTube, zarówno biorąc pod uwagę ich długość, jak i samo wykonanie
 • Researchem na temat potrzeb Twoich potencjalnych klientów. To pomoże określić dokładną strategię prowadzenia kanału, tak aby wyjść naprzeciw potrzebom grupy docelowej.
 • Tworzeniem najlepszej koncepcji kanału. Skupiamy się nad budowaniem odpowiedniego contentu pojawiającego się na kanale, aby stanowił on o jakości i profesjonalności marki klienta, będąc jednocześnie spójnym merytorycznie i wizualnie.
 • Projektowaniem miniatur i wymyślaniem tytułów oraz opisów wywołujących największe zainteresowanie widza. Wszystko to poprzedzone wcześniejszą analizą trendów i naszym doświadczeniem w tej dziedzinie. 
 • Tworzeniem harmonogramu publikacji filmów - Właściwie prowadzony kanał na YouTube rozwinie się pod wpływem kilku kluczowych filarów, jednym z nich jest regularna publikacja, którą wielu twórców bagatelizuje. Odpowiedni plan działania pozwoli na pracę całego zespołu w równomiernym rytmie, oraz stworzy stabilną przestrzeń do tworzenia silnej społeczności. Dostosujemy się do Twoich możliwości i preferencji, tak by prowadzenia kanału na YouTube nie było przesadnie absorbującym zadaniem dla Twojej firmy. 
 • Moderacja kanału na YouTube. Wszystkie komentarze napływające od zewnętrznych użytkowników muszą być ściśle monitorowane
  i kontrolowane. Przyłożymy wszelki starań, aby zadbać o dobrą opinię Twojej firmy na platformie YouTube. 
 • Analityka i optymalizacja -  Regularnie monitorujemy filmy, które wrzucamy na Twój kanał na YouTube. W oparciu o zebrane dane możemy udoskonalać strategię rozwoju Twojego kanału, aby była jeszcze bardziej skuteczna.

 

 • Dodatkowo będziemy w stanie przewidzieć jakie treści bardziej zainteresują Twoją grupę odbiorców. 

Współpraca z naszą agencją to szybka i skuteczna droga, aby rozwinąć kanał na YouTube Twojej firmy oraz budować silną markę osobista na tej platformie. Zminimalizujemy przy tym nakład pracy z Twojej strony. Pozwól nam zająć się Twoim wizerunek w sieci. Oprócz współpracy
z klientami indywidualnymi, tworzymy filmy dla firm i przedsiębiorstw tj.
Ot.Co Clinic czy Westa Home.