Produkcja filmów
Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny film

Opis usługi:

Tworzymy filmy już od 10 lat. Niezależnie od branży, czy ostatecznego przeznaczenia, przy każdym projekcie opowiadamy historię. Produkcja filmów przez VIDMO pomaga przedstawić firmy osób, z którymi współpracujemy. Dzięki temu pozyskują nowych klientów, a także wzmacniają pozycję na rynku budując silny wizerunek działalności w sieci.

Oferujemy usługi związane z kompleksową realizacją filmu od stworzenia scenariusza po pełną postprodukcję nagranego materiału. Na swoim koncie mamy realizacje dla firm takich jak PLAY oraz PANEK, jak również realizacje dealowe kanałów YouTube z markami np.: Mniej Więcej x Winiary czy Gimper x Blik. Oprócz tego wypuszczamy setki materiałów rocznie na kanały YouTube z różnych kategorii. Nasza agencja stawia na jakość i wielozadaniowość, dlatego nieustannie rozbudowujemy swoją ofertę w obszarach takich jak produkcja filmów, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów.

 

Co zawiera usługa?

Dzięki naszemu doświadczeniu i elastyczności, produkcja filmów przez agencję VIDMO, jest możliwa na terenie całej Polski.  

Proces powstawania filmów dzieli się na 3 zasadnicze etapy: 

 • preprodukcja - okres przygotowawczy, w którym skupiamy się na wszystkich aspektach poprzedzających plan zdjęciowy, takich jak kalkulacja i szacowanie kosztów projektu, zaznajomienie ekipy filmowej z briefem. Na tym etapie przychodzi również czas na wyznaczenie terminów rozpoczęcia i zakończenia produkcji filmu, w którym określamy realny czas wykonania zlecenia.
 • produkcja (okres zdjęciowy), to najbardziej ekscytujący moment każdej produkcji filmowej. To tutaj nagrywamy materiał do stworzenia filmu.
 • postprodukcja - jest to końcowy i niezwykle ważny etap powstawania filmów, bardzo często również najdłuższy. Głównymi pracami wykonywanymi w okresie postprodukcji są: montaż obrazu, korekcja barwna, tworzenie muzyki oraz udźwiękowienie. Przed finalnym przekazaniem filmu do klienta. bardzo często krąży między montażystami, a osobami pracującymi bezpośrednio z klientem. Wszystko aby wypuszczony materiał był wyprodukowany jak najlepiej.

Podczas preprodukcji i produkcji jesteśmy odpowiedzialni za wiele istotnych kwestii, do których należą:

 • Napisanie scenariusza i zaplanowanie przebiegu nagrania, od początku do końca, tak by stworzyć jasną i klarowną historię, która będzie prosta w odbiorze. 
 • Stworzenie scenografii pasującej do wizerunku firmy i wizji artystycznej samego projektu, tak by zbudować odpowiednią atmosferę i nadać lepszego wydźwięku produkcji.
 • Przygotowanie i kierownictwo planu zdjęciowego.

Produkcja filmów, to złożony proces, którego odpowiednie wykonanie wymaga uwzględnienia czynników takie jak:

 •  Kierując planem zdjęciowym dbamy o wykonanie założonej pracy w jak najlepszy sposób, jednocześnie poświęcając na to jak najmniej czasu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie odpowiednio gospodarować planem nagraniowym, tak by produkcja filmów przebiegała w pełni zgodnie z planem. 
 • Kostiumy i make-up - Bardzo często do realizacji zaplanowanego materiału potrzebne są akcesoria, których celem jest zwiększenie poziomu estetyki i ogólnych walorów wizualnych produkcji. Nasz zespół w pełni dba o tworzenie kostiumów na potrzeby realizacji materiałów zgodnych z wizją naszego klienta. Make-up jest natomiast standardowym procesem, który ma na celu przedstawić osoby występujące
  w naszych produkcjach w jak najlepszym świetle oraz zatuszowanie ewentualnych wizualnych mankamentów,
 • Realizacja świetlna - Produkcja filmów bez świadomości jak ważną rolę odgrywa oświetlenie byłaby niemal niemożliwa do zrealizowania, a na pewno szalenie nieprofesjonalna. Nasza agencja przykłada ogrom troski do odpowiedniej realizacji świetlnej, dlatego też na każdym z naszych planów pojawiamy się z odpowiednim wyposażeniem w postaci lamp, reflektorów, czy softboxów,
 • Realizacja audio i wideo - Mając przygotowany plan nagraniowy i odpowiednie oświetlenie możemy w pełni zabrać się za główny aspekt naszych działań w tym obszarze, jakim jest właściwa produkcja filmów. Korzystamy z najwyższej jakość kamer i mikrofonów, które pozwalają nam na realizację naszych produkcji w jakości full HD. Ponadto, dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie uchwycić najlepsze momenty podczas planu oraz wykorzystać pełen potencjał jaki daje nam otoczenie.

 

Co możemy razem zrobić?

 Produkcje filmowe, jakie możesz z nami zrealizować:

 • Film reklamowy - film jako forma reklamy sprawdzi się idealnie przy promocji marki, bądź produktu jaki oferuje Twoja firma. Traf do zdecydowanie szerszej grupy odbiorców dzięki odpowiedniej dla Twojej branży formie wideo.
 • Film korporacyjny - Dzięki tego typu produkcjom można pokazać szerokie spektrum oferowanych usług oraz zaprezentować wizerunek firmy. Jego głównym zadaniem jest pokazanie potencjału oraz znaczącą siłę na rynku konkurencyjnym. Filmy korporacyjne mogą być również nazywane spotem reklamowym, bo taką funkcję również pełnią. 
 • Prezentacja produktu - przedstaw swoją ofertę w profesjonalnym video, którego główną zaletą jest estetyczne
  i realistyczne odwzorowanie przedstawianych produktów bądź usług. To w rzeczywisty sposób przyniesie rezultaty.
 • Relacja z eventu - ten rodzaj video pełni kilka funkcji. Jedną
  z nich jest wartość dokumentalna, czyli przedstawienie mający miejsce wydarzeń w rzeczowy sposób. Istotną częścią jest również funkcja reklamowo-promocyjna. To przede wszystkim dlatego decydujemy się na relacjonowanie danej imprezy okolicznościowej. Ciekawe i dynamiczne ujęcia, unikanie powtarzających się schematów to elementy jakie muszą zostać spełnione, aby film oglądało się przyjemnie i z zaciekawieniem. 
 • Making of (backstage)- to inaczej film zza kulis (behind the scenes). Pokazuje on proces powstawania innego, głównego projektu filmowego i jest bardzo pomocny przy jego promocji. Stanowi również luźną, często zabawną relację wydarzeń, dokumentuje pracę całego zespołu oraz tłumaczy zabiegi, które zostały zastosowane w głównym filmie. Można traktować go również jako pamiątkową produkcję. 
 • Video dla marki osobistej - Personal branding to długotrwały przemyślany proces, który wymaga ogromnego zaangażowania. Pomocnym i sprawdzonym sposobem są filmy, dzięki którym można świadomie zaprezentowanie się na rynku. Pozwala to na samodzielne kreowanie wizerunku
  i przedstawianie go szerszej widowni, co otwiera kolejne ścieżki kariery zawodowej.
 • Video szkoleniowe do użytku wewnętrznego - zbierz wiedzę w jakościowych materiałach video i posłuż się nimi podczas szkoleń dla swoich pracowników. Podziel się wiedzą w interaktywny sposób.
 • Spot telewizyjny- przedstawimy Twoją markę w formie krótkiego filmu emitowanego pomiędzy programami telewizyjnymi. Zadbamy o dynamiczny i przykuwający uwagę widza materiał

Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonać zlecenia takie jak:

 • Pełna realizacja szkoleń online 
 • Transmisja live
 • Video na FB
 • Video na IG
 • Instastory

W trakcie działania naszej agencji stworzyliśmy już niemal 2000 różnego rodzaju produkcji filmowych- chętnie podejmiemy się Twojej :)

Do tej pory stworzyliśmy filmy promocyjne między innymi dla: