Social media
Skutecznie poprowadzimy Twoje kanały komunikacyjne

Opis usługi:

Social media marketing jest już nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu. Stanowią one wizytówkę firmy i pokazuje jej ludzką twarz. Dzięki temu zdobywasz zaufanie swoich klientów i zyskujesz nowych. Zadbamy o to, aby każdy obserwator, mógł zaznajomić się z Twoją ofertą i poznać Cię lepiej. Social media marketing w naszym rozumieniu nie jest tylko wrzucaniem schematycznych postów od czasu do czasu. To dogłębna analiza rynku, na którym działają nasi klienci i stworzenie odpowiedniej strategii w oparciu o pozyskane dane. Jest to również stały kontakt
z odbiorcami treści na kanałach social media naszych klientów oraz odpowiednie dostosowanie się do ich potrzeb.

Social media marketing, to w naszym wydaniu pełen pakiet, który zaczyna się od tworzenia strategii, idąc przez kreacje profesjonalnych i ciekawych treści, na analityce i dalszym rozwoju kanałów kończąc.

 

Obecnie social media marketing, jest niezwykle ważnym filarem skutecznie działającej firmy, zdając sobie z tego sprawę staramy się wykorzystać jego potencjał jak najlepiej, tak by w pełni zrealizować wizję naszych klientów. Niezależnie czy Twoim celem jest rozbudowa konkretnego kanału social media, generowanie większej ilości klientów dla Twojej firmy, czy tworzenie bogatych merytorycznie treści, które będą angażować coraz większe ilości odbiorców - z przyjemnością pomożemy i wspólnie rozwiniemy Twoje social media.

Instagram? Facebook? Tiktok? Nie ma sprawy! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię, zrobimy profesjonalne sesje zdjęciowe, nagrania, czy zoptymalizowane treści tekstowe i zajmiemy się dalszą analityką, tak by szybko i skutecznie rozwinąć Twoje social media.

 

Co zawiera usługa?

Co możemy dla Ciebie zrobić:

  • Wymyślimy oryginalną kreację, która odświeży wizerunek firmy lub stworzymy ją od podstaw, tak by była spójna pod względem wizualnym i tematycznym,
  • Zadbamy o stały kontakt z Twoimi odbiorcami i klientami, bo wiemy jak ważna w tej branży jest szybka reakcja na działanie odbiorców,
  • Stworzymy dla Ciebie pełną strategię komunikacji w social mediach, 
  • Znajdziemy idealnych influencerów, którzy realnie wpłyną na zasięgi
    i zainteresowanie Twoją marką,
  • Zajmiemy się pełnym monitoringiem i moderacją na wszystkich płaszczyznach kanałów social media tj.: wiadomości prywatne, komentarze, wzmianki o firmie etc.
  • Zorganizujemy skuteczne akcje promocyjne i kampanie reklamowe, promujące firmę zarówno w sposób organiczny, jak i nieorganiczny.